Polski English

Wybierz język:

Język

Menu

OBRÓBKA SKRAWANIEM
O firmie

Dział obróbki skrawaniem firmy Safe Trading Blachowski Sp. z o.o. oparty jest na kilkudziesięcioletniej tradycji firmy. Początkowo obróbka skrawaniem wykonywana była tylko dla potrzeb własnych firmy, ale z czasem wraz z rozwijającym się parkiem maszynowym pojawiły się wolne moce przerobowe na podstawie których rozwinęliśmy usługi obróbki skrawaniem.

Usługi wykonywane są w oparciu o obróbkę na obrabiarkach sterowanych numerycznie, tokarkach CNC, a także na automatach konwencjonalnych i tokarkach uniwersalnych.

Zatrudniamy kadrę wykwalifikowanych specjalistów o szerokim zasobie wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w branży. Usługi wykonujemy zgodnie z zamówieniem, na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej, według zalecanej technologii a także na podstawie wzoru detalu. Dzięki zaangażowaniu załogi, ciągle modernizowanemu parkowi maszynowemu, jakość wykonanych przez nas wyrobów spełnia oczekiwania klienta.

Jako wykonawcy współpracujemy z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi. Swoje wieloletnie doświadczenie uzyskaliśmy na ugruntowanej pozycji rynkowej, jaką zapewniły nam kooperacje z odbiorcami głównie z Niemiec, ale możemy również pochwalić się bogatą historią pracy na rynku lokalnym.

  • Galeria zdjęć
  • Galeria zdjęć
  • Galeria zdjęć